O NAS

BIURO BAZAR

 

Biuro Bazar to firma oferująca nowoczesne i efektywne rozwiązania z zakresu techniki biurowej. Pracujemy tak, by naszym klientom zagwarantować pełne zadowolenie oraz najlepsze efekty ekonomiczne przy jednoczesnym spełnieniu wymagań związanych z pracą w ich biurze.

Podstawowym zadaniem naszej firmy jest dążenie do spełniania wszystkich potrzeb oraz oczekiwań klientów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji urządzeń biurowych. Oferowane przez nas technologie i urządzenia są nowoczesne i energooszczędne, a nasza oferta handlowo-serwisowa jest nieustannie dostosowywana do indywidualnych wymagań klientów.

KOMPANIA BIUROWA

W ramach optymalizacji ogólnopolskiego systemu logistyki dostaw uprzejmie informujemy, że firma BIURO BAZAR została partnerem firmy Kompania Biurowa.
Ścisła i partnerska współpraca w ramach Kompanii Biurowej poprawi konkurencyjność naszej oferty w zakresie logistyki dostaw oraz kompleksowości oferty asortymentowej dla naszych klientów.


Dbamy o rzetelną współpracę zarówno z naszymi klientami, jak i dostawcami, dzieląc się zdobytym kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym oraz stwarzając optymalny dostęp do oferowanych towarów. Sumiennie i odpowiedzialnie realizujemy powierzone nam zlecenia.
Ofertę naszą kierujemy go do naszych stałych klientów oraz wszystkich tych:

  • dla których czas ma swoją wartość
  • którzy poszukują pewnego i doświadczonego partnera
  • którzy oczekują szybkiej, fachowej i miłej obsługi
  • którzy używają dobrych jakościowo produktów za niewygórowaną cenę
  • dla których ma znaczenie kompleksowa obsługa w zakresie zaopatrzenie oraz serwisu technicznego ich biur
Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom swoich Klientów. Wysoki poziom świadczonych usług nieustannie podnosimy poprzez system kontroli i indywidualnej oceny pracowników naszej firmy.
Przy zakupie nowego urządzenia odbieramy zużyty sprzęt w rozliczeniu, rozwiązując problem utylizacji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu biurowego.

  • Doradzamy przed zakupem sprzętu.
  • Sprowadzamy sprzęt na zamówienie.
  • Obejmujemy swoim serwisem cały sprzęt w Państwa firmie (również w oddziałach).
  • Nasze ceny podlegają negocjacjom w odróżnieniu od drogich firmowych serwisów.

ZAPRASZAMY
System działa na platformie SolEx B2B